user-list Rehber

İletişiminizi tek bir merkezden yönetin

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız her yazılımda biriken farklı farklı formattaki verilerinizi tek bir rehberde birleştirelim. Her zaman kullanıma hazır, güncellenebilir olsun. İşinizi hızlandırır, size zaman kazandırırız.

İletişim geçmişiniz elinizin altında

Kurumunuzun başarısı, kullanıcılarınızla olan iletişiminizle doğrudan bağlantılıdır. İletişim geçmişinizi, tek bir platformda toplayarak iletişiminizi daha iyi planlayıp yönetmenizi sağlıyoruz.

Yazılımlarınızla birlikte çalışır

Operasyonlarınızı yürütürken kullandığınız yazılımlara entegre oluyoruz, kullanıcı bilgilerinizi elle girmenize gerek kalmadan otomatikleştiriyoruz. Manuel yapılan işlemlerdeki hatalar ve zaman kayıplarının önüne geçiyoruz.

users-three

İhtiyacınıza göre özelleştirin

Rehberinize sınırsız sayıda yeni alan ekleyebilir ve bu alanlarda müşterilerinizin farklı bilgilerini kaydedebilirsiniz. Bu sayede kullanıcı bilgilerini daha etkili bir şekilde yönetin. Özel ihtiyaçlara, özelleştirilen çözümler sunuyoruz.

Hemen Başlaarrow-right

Kişiler

İletişimde bulunduğunuz kişileri düzenli, organize ve her zaman erişilebilir tutmanıza yardımcı oluruz. Telefon numarası, email adresi, sosyal medya adreslerini kayıt altında güncel bir şekilde güvenle saklayabilirsiniz.

Gruplar

İletişimde olduğunuz kişileri gruplandırarak rehberinizi daha organize hale getirin. Sınıf, departman veya projeye göre gruplar ve alt gruplar oluşturabilir. Rehberinizdeki kişileri bu gruplara atayarak, ihtiyaç duyduğunuz anda hızla erişebilir, iletişime geçebilirsiniz.

Özelleştirilebilir alanlar

Rehberinizi kendi işinize göre özelleştirin. Ad, soyad, e-posta ve cep telefonu gibi standart alanlarının yanı sıra ihtiyacınıza göre yeni alanlar ekleyebilirsiniz. Yazı alanı, uzun yazı alanı ve tarih alanı seçenekleriyle istediğiniz veri tipine göre rehberinizi özelleştirebilirsiniz.

Profil

Profil sayfası ile iletişim geçmişinizi daha etkili bir şekilde yönetin. Rehberinizdeki her bir kişi için özel bir profil sayfası bulunuyor. Bu sayfada daha önce gönderdiğiniz SMS mesajlarınızı, kişi hakkında aldığınız notları ve yorumları bulabilirsiniz.

Webhook

Excel’den aktar

Rehberinize toplu olarak kişi eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Başka yazılımlarda bulunan bilgilerinizi Excel’e aktararak, toplu olarak rehberinizin içine aktarabilirsiniz. Dosyanın formatı veya tekrar eden kayıtların olması algoritmalarımız tarafından algılanır ve düzenlenir.

Hemen Başlaarrow-right

Gelişmiş arama

Aradığınız kişi veya kişilere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlarız. Gelişmiş arama seçeneklerimizle rehberinizdeki standart alanlar veya özelleştirdiğiniz alanlar içerisinde arama yapabilirsiniz.

Özel gün mesajları

Özel gün mesajları özelliği ile rehberinizdeki kişilere otomatik olarak mesaj göndermenin keyfini çıkarın! Rehberinizde oluşturmuş olduğunuz tarih alanlarına otomatik olarak SMS gönderme özelliği ekleyebilirsiniz.

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

JSON SMS API

SMS API entegrasyonu ile iş akışlarınızın doğal bir parçasıyız

Dakikalar içinde operasyonlarınıza SMS gönderme özelliğini entegre edin. Kapsamlı dokümantasyonumuz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, örnek kodlar, en iyi uygulama örnekleri ve yardımcı kütüphaneler ile geliştiricilere en uygun geliştirme ortamını sağlıyoruz. Entegrasyon sürecinde sizi anlayan, destek ekibimizle yanınızdayız.

İlk Mesajını Gönder_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

Excel ya da CSV formatındaki dosyayı panel üzerinden yükleyebilirsiniz.

Rehberde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebildiğiniz alanlar açabilirsiniz.

Herhangi bir kişi sınırı olmadan kullanabilirsiniz.

Rehber servisini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sınırsız grup oluşturabilirsiniz.

Google Contacts üzerinden rehberinizi dışa aktararak elde ettiğiniz dosyayı, İletiMerkezi’ne yükleyerek rehberinizi taşıyabilirsiniz.

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

Rehber Özellikleri – 1

Ürünler

Rehber Özellikleri – 1

Rehber servisi sayesinde tüm iletişime geçiceğiniz müşterilerinizin, öğrencilerinizin, çalışanlarınızın iletişim bilgilerini tek bir merkezde toplarsınız, bu sayede istediğiniz kişiye hızlıca ulaşmayı sağlar, verilerinizin güvenliğini ve kaybolma riskini ortadan kaldırırsınız.Devamını okuarrow-right

Özel Günler

Ürünler

Özel Günler

Ayarlar menüsünün altından bu bölüme erişebilirsiniz, rehberinizde ayarladığınız tarih alanlarına göre rehberinizdeki kişilere sistemin otomatik.Devamını okuarrow-right

Rehber Özellikleri – 2

Ürünler

Rehber Özellikleri – 2

Rehberinizin ana sayfasına geldiğinizde sağ üstteki toplu kişi ekle butonuna tıklayarak, toplu kişi ekleyebileceğiniz alana ulaşabilirsiniz, önünüze datanızı bilgisayarınızdan seçebileceğiniz bir alan gelir, dosya seç butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan rehbere eklemek istediğiniz dosyayı seçmelisinizDevamını okuarrow-right

Tek bir merkezden
iletişiminizi yönetin

Her zaman kullanıma hazır, güncellenebilir iletişim bilgileri ile işlerinizi kolaylaştırın.

Ücretsiz Dene