Gizlilik Politikamız

İleti Merkezi olarak, kullanıcılarımızın gizliliğine saygı duyuyor ve gizliliğinizi korumak için en güncel teknolojileri kullanıyoruz.

Gizlilik Politikası, sitemize girilen kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması, saklanması, paylaşılması ve korunması konusunda iki tarafında haklarını tanımlar.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

İleti Merkezi hizmetlerini kullandığınızda, erişim sağladığınız cihazların gönderdiği verileri toplarız, bilgisayar ip adresi, cihaz kimliği, cihaz türü, coğrafi konu bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri. Ayrıca bir web formuna girdiğiniz, eklediğiniz hesap bilgileri, canlı destek konuşma bilgilerinizi toplayabilir ve saklayabiliriz.

Topladığımız Kişisel Bilgileri Kullanma Şeklimiz

Aldığımız bilgileri, İleti Merkezi'nin sunduğu hizmetleri sunmasında, destek vermesinde, işlemlerinizi gerçekleştirme, işlemleriniz hakkında bildirimde bulunma, kimliğinizi tespit etme, kullanıcı deneyimini kişiselleştirerek daha iyi hizmet verme, tüm telefon numaraları sesli arama yaparak, kısa mesajla veya eposta ile sizinle iletişim kurmak, sunduğumuz içerik ve ürünleri geliştirmek ve içeriğini ve sıralamasını size göre kişiselleştirmek için kullanabiliriz. Bunu yapmaktaki amacımız size eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Ürünlerimizi kullanırken oluşturduğunuz rehber ve veri tabanı bilgilerinin korunması

Mesaj gönderimi veya diğer hizmetlerimizi kullanırken oluşturduğunuz veriler size aittir ve yasal bir zorunluluk olmaması kaydıyla, hiç bir şekilde, hiç bir kurum veya kişi ile paylaşılmaz.

Bilgilerinize Erişme veya Bilgilerinizi Değiştirme Yöntemi

İstediğiniz zaman İleti Merkezi hesabınıza giriş yaparak, hesap ayarlarınızı ve profilinizi inceleyerek kişisel bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. İleti Merkezi aracılığıyla da hesabınızı kapatabilirsiniz. İleti Merkezi hesabınızı kapatırsanız veri tabanımızda hesabınız pasif olarak belirtilir ancak alacağınız ücretlerin tümünü tahsil etmek, itirazları çözmek, sorunları gidermek, her türlü soruşturmaya yardımcı olmak, dolandırıcılığı önlemek, Kullanıcı Sözleşmemizi uygulamak veya yasalar gereği ya da yasaların izin verdiği şekilde diğer işlemlerde bulunmak için hesabınızdaki kişisel bilgileri belirli bir süre tutabiliriz.

Kurumsal Politikamız

Şirketimizin amaçları doğrultsunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda ürün, hizmet kalitesinden ödün vermemek, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm riskleri kontrol altına almak, çalışanlarımızın sürekli eğitim ve memnuniyetini sağlamak, şikayetleri etkili bir şekilde ele alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak kuruluşumuzun kurumsal politikasıdır.