users-three Toplu SMS

Binlerce kişiye
ulaşmanın en pratik yolu

Kullanıcılarınıza direkt ve kolayca ulaşabileceğiniz tüm araçlar.
Kampanyalarınızı, duyurularınızı, bildirimlerinizi tek bir panel üzerinden
oluşturmanızı, ulaştırmanızı, izlemenizi ve raporlamanızı sağlarız.

Gerçek zamanlı raporlama

SMS bildirimlerinizin gösterdiği performansı gerçek zamanlı takip edin. Size sunduğumuz raporlama araçları ile elde edeceğiniz iç görü, veri ve analizlerle, yeni stratejiler oluşturun, başarınızı bir sonraki adıma taşıyın.

Dünya çapında erişim

Tek bir panel üzerinden tüm dünyadaki kullanıcılarınıza ulaşmanızı sağlıyoruz, 800’den fazla operatöre mesajınızı hızla iletiyoruz, takip edip raporluyoruz. Ürününüzü globale taşırken iletişiminizide taşıyın.

users-three

Hayatın her anında SMS ile iletişiminizi hızlandırın

Her sektörden binlerce kullanıcımız, birçok kişiye aynı anda hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için Toplu SMS Panelini kullanıyor.

 • Terk edilmiş sepetleri dönüştürün.
 • Çapraz satışları arttırın.
 • Yeni hizmetleriniz hakkında bilgilendirin.
 • Kişiselleştirilmiş promosyon kampanyaları yapın.
 • Dönemsel indirim kampanyaları planlayın.
 • Randevu, aşı, ilaç hatırlatmalarını yapın.
 • Çapraz satışları arttırın.
 • Toplantı, düğün, matem günlerinizi haber verin.
 • Yeni açılan kursları, sınav tarihleri, sınav sonuçları öğrencilerinizle paylaşın.
 • Alacak / Borç / Tahsilat mesajları gönderin.
 • Teslimat zamanını bildirin, paket teslim edildiğinde haber verin.
Hemen Başlaarrow-right

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

JSON SMS API

SMS API entegrasyonu ile iş akışlarınızın doğal bir parçasıyız

Dakikalar içinde operasyonlarınıza SMS gönderme özelliğini entegre edin. Kapsamlı dokümantasyonumuz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, örnek kodlar, en iyi uygulama örnekleri ve yardımcı kütüphaneler ile geliştiricilere en uygun geliştirme ortamını sağlıyoruz. Entegrasyon sürecinde sizi anlayan, destek ekibimizle yanınızdayız.

İlk Mesajını Gönder_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

Kullanıcı paneliniz üzerinden kullanıcı bilgilerinizi tek tek girebilir veya excel dosyanızı yükleyerek kullanıcı listenizi aktarabilirsiniz.

7 boy SMS'e kadar birleştirilmiş uzun SMS (1071 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.

11 karakteri aşmadan, marka isminizi içeren gönderici kimliği kullanabilirsiniz.

155 karakter ile İngilizce, 150 karakter ile Türkçe SMS veya 65 karakter ile Çince, Rusça, Arapça Azerice, İspanyolca, Fransızca ve Almanca dahil tüm dünya dillerinde Unicode SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Türkiye’deki abonelere SMS göndericekseniz paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Diğer ülkelere gönderim ücretlerini incelemek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Hayır, SMS ücreti hariç herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Hayır, ücretlendirme her operatör için aynıdır.

Detaylı bilgiye gerekli evraklar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hayır, Toplu SMS gönderimi yapmak yasak değildir, fakat bazı regülasyonlara uymak gerekir, destek ekibimiz bu regülasyonlara uymanız için sizi yönlendirecektir.

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

Otomatik Mesaj Gönderme

Ürünler

Otomatik Mesaj Gönderme

İletimerkezi rehberinizde ayarladığınız tarihlere göre otomatik olarak sizin belirlediğiniz mesajları kullanıcılarınıza iletir. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, kullanıcınızın sizden ilk satın alım tarihi gibi sizin ve kullanıcılarınızın özel günlerinde kendinizi hatırlatmanızı, indirimler sunmanızı sağlar böylelikle hem kullanıcılarınızın memnuniyetini hemde şirketinize katma değer sağlayabilirsiniz.Devamını okuarrow-right

Web Panel ile Kurumsal SMS Gönderimi

Ürünler

Web Panel ile Kurumsal SMS Gönderimi

Bu bölüm SMS göndereceğiniz bölümdür. SMS yazabilmek için öncelikle Başlık belirlemeniz gerekmektedir. Bu işlemi Başlık menüsüne tıklayarak Yeni Başlık Oluştur sekmesinden yapabilirsinizDevamını okuarrow-right

Excelden Toplu SMS Gönderimi

Ürünler

Excelden Toplu SMS Gönderimi

Excel programında oluşturduğunuz verilere iletimerkezi.com saysinde hızlıca sms gönderimini sağlıyabilirsiniz, excel dosyalarınıza toplu sms gönderebilmeniz için, iletimerkezinin geliştirmiş olduğu iki yöntem vardır.Devamını okuarrow-right

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Kampanyanı hazırla
hedef kitlene ulaştıralım

İletiMerkezi araçları ile SMS’in harekete geçirme gücünü keşfedin.

Ücretsiz Dene