handshake Dernek / STK

Toplu SMS’in harekete geçirme gücünden faydalanın.

Hızlıca binlerce kişiye ulaşmanın en verimli yolu toplu SMS gönderimidir. Dernek ve Sendikaların ihtiyaç duyduğu düşük maliyetle en fazla kişiye ulaşmanızı sağlarız.

  • Düğün/cenaze/toplantı mesajlarınızı kolay toplu SMS gönderme panelimiz ile 7/24 gönderin.
  • Yapmış olduğunuz etkinlikleri az maliyetle, geniş kitlelere duyurun.
  • Aidat hatırlatma mesajları gönderin.
Hemen Başla
Dernek / STK

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

Aidatları hatırlatın

Aidat hatırlatma mesajları dernek yöneticilerinin yönetim işlerini kolaylaştırır, üyelerin ödeme alışkanlıklarını düzeltmelerine yardımcı olur, aidat takibini kolaylaştırır ve aidatların düzenli olarak toplanmasını sağlar.

Gelişmeleri üyelerinize bildirin

İlgi alanınızla alakalı gelişen olaylarla ilgili üyelerinizi hemen harekete geçirmek için bildirim mesajları gönderebilirsiniz. Üyelerinizi rehber ürünümüze ekleyerek hızlıca bütün üyelerinize ulaşabilirsiniz.

users-three

Etkinliklerinizi geniş kitlelere duyurun

Etkinliklerinizi uygun maliyetlerle, geniş kitlelere, etkin bir duyuru yapmanıza yardımcı oluyoruz. Toplu SMS Paneli ürünümüz sayesinde derneğinizin büyümesine, etkinlik düzenlediğiniz konu hakkında toplumda farkındalığın artmasına yardımcı oluyoruz.

Hemen Başlaarrow-right

Özel gün mesajları

Özel gün mesajları özelliği ile rehberinizdeki kişilere otomatik olarak mesaj göndermenin keyfini çıkarın! Rehberinizde oluşturmuş olduğunuz tarih alanlarına otomatik olarak SMS gönderme özelliği ekleyebilirsiniz.

Hitaplı toplu SMS gönderimi

Rehberinize kayıtlı olan tüm kişilere adı ve soyadı ile hitap eden ortak bir metin yollayabilirsiniz. Mesaj metinleriniz içerisinde rehber alanlarınızı kolayca kullanabilirsiniz.

Gelişmiş rehber

Rehber ürünümüzde oluşturabileceğiniz özelleştirilebilir alanlar ile üyelerinizin aidat ödemelerini kolaylıkla takip edebilir, Toplu SMS Paneli aracılığıyla abonelik ücretlerini hatırlatıcı mesajlar göndererek üyelerinizin ödemelerini zamanında gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Hızlı, kolay ve etkili bir yöntemle üyelerinizi harekete geçirin, özelleştirilmiş alanlar ile aidat takibinizi kolaylaştırın.

Excelden kolay gönderim

Telefon numaralarınız nerede kayıtlı olursa olsun, kolayca gönderim yapmanızı sağlıyoruz. İsterseniz numaraları kopyalayıp-yapıştırarak veya Excel dosyası yükleyerek gönderim yapabilirsiniz. Numara formatları, excel dosyası formatı gibi detaylara boğulmadan akıllı algoritmalarla kolayca gönderim yapmanızı sağlıyoruz.

Yazılımlarınıza kolayca entegre oluruz

Hazır entegrasyonlarımız ile yazılımlarınıza hızla SMS gönderim özelliğini entegre edebilirsiniz. Operasyonlarınız kesintisiz olarak devam ederken, hazır entegrasyonlarımızdan size uygun olanı kurun, ayarlarını yapın ve hemen kullanmaya başlayın.

Entegrasyonları Keşfet >_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

10.000 SMS sadece 389 TL

Bu fırsatı kaçırmayın. Yeni aboneliklerdeki ilk ödemeniz için geçerlidir.

Hemen Üye Ol
Arrow Arrow
Arrow Arrow
iletiMerkezi icon

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

İYS Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır

İYS Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

Ticari amaçlarla SMS gönderen tüm kullanıcılarımızın, İYS’ye kayıt olmaları gerekmektedir. Yönetmelik gereğince İYS üzerinde onayı bulunmayan alıcılara ticari içerikli SMS gönderilmeyecektir. İletiMerkezi hesabınız ile İYS hesabınız arasındaki entegrasyonu tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.Devamını okuarrow-right

SMS’i Kullanabileceğiniz 6 Önemli Alan

Pazarlama

SMS’i Kullanabileceğiniz 6 Önemli Alan

Gönderilen SMSlerin %90’ı gönderildikleri andan itibaren 3 dakika içerisinde görüntülenir.Devamını okuarrow-right

PHP - SMS Onay Sistemi

Geliştiriciler

PHP - SMS Onay Sistemi

Kullanıcılarınızın internet sitenize, giriş işlemlerinde onay sistemini kullanarak, hesap şifresini kötü niyetli birinin eline geçse bile, telefon numaralarına gelen şifreyi sorarak giriş yapmasını sağlayarak, sisteminizin güvenliğini arttırmış olursunuz.Devamını okuarrow-right

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

SMS Gönderimi

Toplu veya tek tek SMS göndermek için hesabınıza giriş yapıp sol menü çubuğundan SMS Gönder butonuna basıp, alıcıları ve mesaj metninizi hazırlayıp gönderim yapabilirsiniz.

SMS gönderim panelinde, raporlar menüsü altından göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını takip edebilirsiniz.

SMS gönderim paneli üzerinden veya SMS API’miz yardımıyla randevu, hatırlatıcılar gibi ileri tarihli olarak kurgulanıp, vakti geldiğinde SMS iletimini SMS gönderme platformumuz üzerinden yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

Türkiye’deki abonelere SMS göndericekseniz paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Diğer ülkelere gönderim ücretlerini incelemek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Hayır, SMS ücreti hariç herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Hayır, ücretlendirme her operatör için aynıdır.

Entegrasyon

Entegrasyon birden fazla yazılımın bir biri ile iletişime geçmesine denir, kullandığınız yazılımlara SMS entegrasyonu yapmak için SMS API bölümüne göz atabilirsiniz.

Tek kullanımlık şifre mesajları, hesap güvenliğini, kullanıcı doğrulamayı arttıran bir özelliktir, entegrasyon hakkında bilgi almak için entegrasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Entegrasyon dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Regülasyon

Detaylı bilgiye gerekli evraklar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hayır, Toplu SMS gönderimi yapmak yasak değildir, fakat bazı regülasyonlara uymak gerekir, destek ekibimiz bu regülasyonlara uymanız için sizi yönlendirecektir.

SMS servisimiz ile ilgili tüm sorularınız için sitede bulunan canlı destek üzerinden, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.

İlk mesajını
göndermeye hazır mısın?

İleti Merkezi ile işletmenizin iletişim stratejilerini güçlendirmenin
ve müşteri memnuniyetini artırmanın keyfini çıkarın.

Ücretsiz Dene