user-list Rehber API

İletişiminizi tek merkeze entegre ve yönetin

Kullandığınız her yazılımda biriken farklı farklı formattaki verilerinizi tek bir rehbere entegre edelim. Kullanıcılarınızla ilişkilerinizi daha akıllıca yönetin. Her zaman kullanıma hazır, güncellenebilir olsun. İşinizi hızlandırır, size zaman kazandırırız.

Üç adımda bütün kullanıcılarınıza erişin.

API anahtarınızı alın

Ücretsiz üyelik oluşturun, platformu kullanmaya başlayın.

Yazılımınıza entegre edin

Hızlıca birkaç satır kodla, yazılımınıza yeni yetenekler kazandırın.

Bütün kullanıcılarınıza ulaşın

Tek bir merkezden kullanıcılarınıza ulaşmanın keyfini çıkarın.

Webhook

İhtiyacınıza göre özelleştirin

Rehberinize sınırsız sayıda yeni alan ekleyebilir ve bu alanlarda müşterilerinizin farklı bilgilerini kaydedebilirsiniz. Bu sayede kullanıcı bilgilerini daha etkili bir şekilde yönetin. Özel ihtiyaçlara, özelleştirilen çözümler sunuyoruz.

Hemen Başlaarrow-right

Kişiler

İletişimde bulunduğunuz kişileri düzenli, organize ve her zaman erişilebilir tutmanıza yardımcı oluruz. Telefon numarası, email adresi, sosyal medya adreslerini kayıt altında güncel bir şekilde güvenle saklayabilirsiniz.

Gruplar

İletişimde olduğunuz kişileri gruplandırarak rehberinizi daha organize hale getirin. Sınıf, departman veya projeye göre gruplar ve alt gruplar oluşturabilir. Rehberinizdeki kişileri bu gruplara atayarak, ihtiyaç duyduğunuz anda hızla erişebilir, iletişime geçebilirsiniz.

Özelleştirilebilir alanlar

Rehberinizi kendi işinize göre özelleştirin. Ad, soyad, e-posta ve cep telefonu gibi standart alanlarının yanı sıra ihtiyacınıza göre yeni alanlar ekleyebilirsiniz. Yazı alanı, uzun yazı alanı ve tarih alanı seçenekleriyle istediğiniz veri tipine göre rehberinizi özelleştirebilirsiniz.

Profil

Profil sayfası ile iletişim geçmişinizi daha etkili bir şekilde yönetin. Rehberinizdeki her bir kişi için özel bir profil sayfası bulunuyor. Bu sayfada daha önce gönderdiğiniz SMS mesajlarınızı, kişi hakkında aldığınız notları ve yorumları bulabilirsiniz.

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

Yazılımlarınıza kolayca entegre oluruz

Hazır entegrasyonlarımız ile yazılımlarınıza hızla SMS gönderim özelliğini entegre edebilirsiniz. Operasyonlarınız kesintisiz olarak devam ederken, hazır entegrasyonlarımızdan size uygun olanı kurun, ayarlarını yapın ve hemen kullanmaya başlayın.

Entegrasyonları Keşfet >_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

İzinli Pazarlama

Pazarlama

İzinli Pazarlama

Yeni E-Ticaret Yasası 1 Mayıs’tan itibaren Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giriyor. Yeni yasadan sonra firmalar, e-posta ya da SMS gibi elektronik ileti kanalları kullanarak yapacağı gönderimlerde, iletilerin gönderildiği kişilerin önceden izinlerini alması gerekiyor.Devamını okuarrow-right

Mobil Pazarlamada SMS kullanımı

Pazarlama

Mobil Pazarlamada SMS kullanımı

Mobil pazarlama yöntemlerinden biri SMS’tir. Kullanıcının sürekli yanında bulunan cep telefonu üzerinden ulaşmak en etkili yöntemlerden biridir. Gönderdiğiniz toplu SMS’leri kişiselleştirebilir, istediğiniz zamanda iletilmesini sağlayarak geri dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.Devamını okuarrow-right

SMS Müşteri Hizmetlerini Nasıl Etkiler

Pazarlama

SMS Müşteri Hizmetlerini Nasıl Etkiler

Müşterileriniz artık her türlü bilgiye internet sayesinde erişebiliyor. Siz de kendi pazarınızdaki yeni müşterileri kazanmakla birlikte eski müşterilerinizi de elinizde tutmak için daha fazla çaba harcamalısınız.Devamını okuarrow-right

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

SMS Gönderimi

Toplu veya tek tek SMS göndermek için hesabınıza giriş yapıp sol menü çubuğundan SMS Gönder butonuna basıp, alıcıları ve mesaj metninizi hazırlayıp gönderim yapabilirsiniz.

SMS gönderim panelinde, raporlar menüsü altından göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını takip edebilirsiniz.

SMS gönderim paneli üzerinden veya SMS API’miz yardımıyla randevu, hatırlatıcılar gibi ileri tarihli olarak kurgulanıp, vakti geldiğinde SMS iletimini SMS gönderme platformumuz üzerinden yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

Türkiye’deki abonelere SMS göndericekseniz paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Diğer ülkelere gönderim ücretlerini incelemek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Hayır, SMS ücreti hariç herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Hayır, ücretlendirme her operatör için aynıdır.

Entegrasyon

Entegrasyon birden fazla yazılımın bir biri ile iletişime geçmesine denir, kullandığınız yazılımlara SMS entegrasyonu yapmak için SMS API bölümüne göz atabilirsiniz.

Tek kullanımlık şifre mesajları, hesap güvenliğini, kullanıcı doğrulamayı arttıran bir özelliktir, entegrasyon hakkında bilgi almak için entegrasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Entegrasyon dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Regülasyon

Detaylı bilgiye gerekli evraklar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hayır, Toplu SMS gönderimi yapmak yasak değildir, fakat bazı regülasyonlara uymak gerekir, destek ekibimiz bu regülasyonlara uymanız için sizi yönlendirecektir.

SMS servisimiz ile ilgili tüm sorularınız için sitede bulunan canlı destek üzerinden, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.

İlk mesajını
göndermeye hazır mısın?

İleti Merkezi ile işletmenizin iletişim stratejilerini güçlendirmenin
ve müşteri memnuniyetini artırmanın keyfini çıkarın.

Ücretsiz Dene