presentation-chart Raporlar

Kampanyanızı verilerin ışığında optimize edin

Gerçek zamanlı, raporlama sayesinde, doğru kararlar almanızda size destek oluruz. Ulaşılabilir iletişim verileriyle bir sonraki kampanyanızın performansını arttırırız.

Gerçek zamanlı raporlama

SMS bildirimlerinizin gösterdiği performansı gerçek zamanlı takip edin. Size sunduğumuz raporlama araçları ile elde edeceğiniz iç görü, veri ve analizlerle, yeni stratejiler oluşturun, başarınızı bir sonraki adıma taşıyın.

İletişim geçmişiniz elinizin altında

Kurumunuzun başarısı, kullanıcılarınızla olan iletişiminizle doğrudan bağlantılıdır. İletişim geçmişinizi, tek bir platformda toplayarak iletişiminizi daha iyi planlayıp yönetmenizi sağlıyoruz.

Webhook

SMS raporlarınızı webhook ile kendi sistemlerinize entegre edebilirsiniz.

SMS bildirimlerinizi anlık olarak raporlayabilmeniz için webkancaları (webhook) ile size göndermiş olduğunuz mesajın durumu ile ilgili anlık bildirim gönderiyoruz.

Hemen Başlaarrow-right

SMS mesajını ulaşmadığı kişileri rehberinizden tek tuşla kaldırabilirsiniz.

SMS mesajının ulaştığı kişileri kolayca rehberinize ekleyebilirsiniz.

Belirli tarih aralığındaki raporlarınızı Excel'e aktarabilirsiniz.

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

SMS gönderim panelinde, raporlar menüsü altından göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını takip edebilirsiniz.

Türkiye yönüne yapılan gönderimlerde ulaşmayan SMS’ler hesabınıza iade edilir.

Rapor API veya web kancaları (webhook) ile gerçek zamanlı olarak raporları alabilir veya gönderimin takibini kullanıcı paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır, SMS ücreti hariç herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.
JSON SMS API

SMS API entegrasyonu ile iş akışlarınızın doğal bir parçasıyız

Dakikalar içinde operasyonlarınıza SMS gönderme özelliğini entegre edin. Kapsamlı dokümantasyonumuz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, örnek kodlar, en iyi uygulama örnekleri ve yardımcı kütüphaneler ile geliştiricilere en uygun geliştirme ortamını sağlıyoruz. Entegrasyon sürecinde sizi anlayan, destek ekibimizle yanınızdayız.

İlk Mesajını Gönder_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

İzinli Pazarlama

Pazarlama

İzinli Pazarlama

Yeni E-Ticaret Yasası 1 Mayıs’tan itibaren Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giriyor. Yeni yasadan sonra firmalar, e-posta ya da SMS gibi elektronik ileti kanalları kullanarak yapacağı gönderimlerde, iletilerin gönderildiği kişilerin önceden izinlerini alması gerekiyor.Devamını okuarrow-right

Mobil Pazarlamada SMS kullanımı

Pazarlama

Mobil Pazarlamada SMS kullanımı

Mobil pazarlama yöntemlerinden biri SMS’tir. Kullanıcının sürekli yanında bulunan cep telefonu üzerinden ulaşmak en etkili yöntemlerden biridir. Gönderdiğiniz toplu SMS’leri kişiselleştirebilir, istediğiniz zamanda iletilmesini sağlayarak geri dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.Devamını okuarrow-right

SMS Müşteri Hizmetlerini Nasıl Etkiler

Pazarlama

SMS Müşteri Hizmetlerini Nasıl Etkiler

Müşterileriniz artık her türlü bilgiye internet sayesinde erişebiliyor. Siz de kendi pazarınızdaki yeni müşterileri kazanmakla birlikte eski müşterilerinizi de elinizde tutmak için daha fazla çaba harcamalısınız.Devamını okuarrow-right

SMS kampanyanı
planlamaya başla

Gerçek zamanlı raporlama ile kampanyalarınızın performansını artırın.

Ücretsiz Dene