fingerprint-simple OTP SMS

Hesap güvenliğini
OTP SMS ile arttırın

OTP SMS (Tek kullanımlık şifre) kullanımı, müşteri kimliğini doğrulamanın güvenli, kolay, hızlı ve etkili bir yoludur. Hızlı gönderim, kolay entegrasyon ve dünya çapında erişim ile kullanıcılarınızı doğrulamanızı sağlıyoruz.

OTP SMS nedir?

OTP (One-Time Password) SMS, kullanıcıların bir hizmete erişmeden önce telefonlarına gönderilen tek kullanımlık bir şifre ile kimliklerini doğrulamalarına olanak tanıyan bir güvenlik mekanizmasıdır.

Hızlı gönderim

OTP SMS sistemi pazarlama ve tanıtım gibi toplu olarak yapılan gönderimlerden ayrıştırılarak, ayrı bağlantılarla operatörlere iletilir bu sayede daha hızlı ulaşım süresine sahiptir.

fingerprint

Kullanıcınızı doğrulama senaryosu nasıl çalışır?

Yazılımınıza entegrasyon gerçekleştirdiğinizde, kullanıcılarınız aşağıdaki süreçlerden geçerek telefonunu doğrular.

  1. Doğrulamak istediğiniz kişi cep telefonu numarasını yazar.
  2. Kendi yazılımınızda benzersiz bir doğrulama kodu üretip mesaj metniniz ile birleştirirsiniz.
  3. SMS API yardımıyla cep telefonu ve mesaj metninizi bize iletirsiniz.
  4. Doğrulamak istediğiniz kişi cep telefonuna gelen benzersiz doğrulama kodunu girer.
  5. Doğrulama kodu doğru ise kullanıcınızı doğrular ve sisteminize erişime izin verirsiniz.
Hemen Başlaarrow-right

Kolay entegrasyon

Detaylı API dokümantasyonu ve hazır kütüphaneler ile sistemlerinize kolayca entegre edebilirsiniz. Destek ekibimizle entegrasyon sürecinde yanınızdayız.

Dünya çapında erişim

Tek bir panel üzerinden tüm dünyadaki kullanıcılarınıza ulaşmanızı sağlıyoruz, 800’den fazla operatöre mesajınızı hızla iletiyoruz, takip edip raporluyoruz. Ürününüzü globale taşırken iletişiminizide taşıyın.

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

JSON SMS API

SMS API entegrasyonu ile iş akışlarınızın doğal bir parçasıyız

Dakikalar içinde operasyonlarınıza SMS gönderme özelliğini entegre edin. Kapsamlı dokümantasyonumuz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, örnek kodlar, en iyi uygulama örnekleri ve yardımcı kütüphaneler ile geliştiricilere en uygun geliştirme ortamını sağlıyoruz. Entegrasyon sürecinde sizi anlayan, destek ekibimizle yanınızdayız.

İlk Mesajını Gönder_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

Tek kullanımlık şifre mesajları, hesap güvenliğini, kullanıcı doğrulamayı arttıran bir özelliktir, entegrasyon hakkında bilgi almak için entegrasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hayır, sadece almış olduğunuz SMS paketinin ücretini ödersiniz.

SMS API aracılığı ile gönderilen tek mesaj uzunluğuna sahip, ileri bir tarihte gönderilmeyen ve tek alıcıya sahip mesajlar OTP mesajı olarak değerlendirilerek, önceliklendirilerek iletilir.

Detaylı bilgiye gerekli evraklar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

İYS - İleti Yönetim Sistemi Nedir?

Faydalı İpuçlar

İYS - İleti Yönetim Sistemi Nedir?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nce kurulan ve ticari elektronik ileti onayı alınmasına, reddetme hakkının kullanılmasına ve şikâyet süreçlerinin yönetilmesine imkân tanıyacak olan sistemdir.Devamını okuarrow-right

Pazarlama Ustası Seth Godin'e Göre İzinli Pazarlama

Pazarlama

Pazarlama Ustası Seth Godin'e Göre İzinli Pazarlama

Pazarlama alanında uluslararası üne sahip Seth Godin, izinli pazarlama modelinin yaratıcısıdır. Pazarlamayı çekici ve olağan kılan birçok fikir üreten Godin, başarılı pazarlama stratejileri geliştirmesiyle uluslararası ününe kavuşmuştur.Devamını okuarrow-right

İzinli Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pazarlama

İzinli Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pazarlama piyasası genel olarak hitap edeceği zümreyi kitleler halinde belirleyerek ona göre bir strateji belirler. Klasik pazarlama yöntemleri çok geniş bir alanda kullanıcıları cezbedecek yöntemlerle onlara ürün veya hizmet satmayı amaçlar.Devamını okuarrow-right

Kullanıcılarınızı
doğrulamaya başlayın

OTP SMS hizmetimizle kullanıcılarınızın hesap güvenliğini üst seviyeye çıkarın!
Kullanıcı doğrulamalarında tek kullanımlık şifrelerle hesap güvenliğinizi artırın.

Ücretsiz Dene