paper-plane-tilt eMail to SMS

E-postalarınızı
SMS'e çeviriyoruz

E-posta gönderebilen herhangi bir sistemi SMS gönderme özelliği ile donatıyoruz. Bu sayede, kullanıcılarınıza SMS göndererek doğrudan bilgilendirebilirsiniz, iki adımlı doğrulama şifreleri gönderebilirsiniz.

Üç adımda bütün kullanıcılarınıza erişin.

Yazılımınız normal bir e-posta mesajı gönderir.

E-postayı alır ve kısa mesaja dönüştürürüz.

SMS mesajını kullanıcınıza iletir.

paper-plane-tilt

Kolay Entegrasyon

Yazılım bilgisine ihtiyaç olmadan kolayca entegrasyonu yapabilirsiniz. Yazılımınız e-posta gönderebildiği sürece, Email to SMS hizmetimiz yardımıyla SMS’de gönderebilir.

Hemen Başlaarrow-right

Gerçek zamanlı raporlama

SMS bildirimlerinizin gösterdiği performansı gerçek zamanlı takip edin. Size sunduğumuz raporlama araçları ile elde edeceğiniz iç görü, veri ve analizlerle, yeni stratejiler oluşturun, başarınızı bir sonraki adıma taşıyın.

Dünya çapında erişim

Tek bir panel üzerinden tüm dünyadaki kullanıcılarınıza ulaşmanızı sağlıyoruz, 800’den fazla operatöre mesajınızı hızla iletiyoruz, takip edip raporluyoruz. Ürününüzü globale taşırken iletişiminizide taşıyın.

Güvenilir kurumlar, güvenle kullanıyor

Kullanıcılarımız tarafından
en çok merak edilenler

Ürünlerimiz işletmelerin müşteri tabanıyla etkili ve hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak müşteri ilişkilerini güçlendirir ve satışlarınızı arttırır. Bu değerli hizmetle ilgili merak edilenler ve sıklıkla karşılaşılan sorular için hazırladığımız bu bölümde, kullanıcılarımızın en çok merak ettiklerini derledik.

Email to SMS, e-posta iletilerinin SMS mesajlarına dönüştürülerek alıcıların cep telefonlarına gönderilmesini sağladığımız ürünümüzdür. Kullanıcıların e-posta uygulamaları üzerinden SMS göndermelerini sağlar ve e-posta ile SMS gönderimi arasında bir köprü görevi görür.

Hayır, sadece almış olduğunuz SMS paketinin ücretini ödersiniz.

SMS alabilen her telefon numarasına bu ürün sayesinde SMS gönderebilirsiniz.

Sadece email gönderebilen bir uygulamaya ihtiyacınız vardır.

Evet birden fazla alıcıya gönderim yapabilirsiniz.

Bu hizmet ile OTP SMS gönderimi yapabilir, kullandığınız yazılım ve cihazlara entegre edebilirsiniz.

Üretkenlik

Verimliliğinizi arttıran ürünlerle, büyümenizi hızlandırırız. Kullanımı kolay, zengin entegrasyon seçenekleri ile iş akışınızın doğal bir parçası oluruz.

Excel

Excel dosyaları arasında kaybolmayın

Birden çok excel dosyasında, cep telefonlarında, kullandığınız yazılımlarda biriken farklı farklı formattaki iletişim verilerinizi tek bir rehberde birleştiriyoruz. Her zaman kullanıma hazır, tek bir merkezden kolayca güncellenebilir olmasını sağlıyoruz.

2FA

İş gücünüzü daha verimli kullanın, ayrıntıları biz çözelim

İletişim kurmak istediğiniz kişinin numarasını bilmelisiniz, bu numaralar kullandığınız her yazılımda farklı farklı formatlarda kayıt altında tutulur, akıllı algoritmalarımız sayesinde bu formatların hepsini destekleriz tek tek numara düzenlemekle uğraşmazsınız.

2FA

Numaraları düzenlerken zaman harcamayın

Her telefon numarası mesaj alamaz, bu numaraları gönderim listenizden otomatik olarak çıkarırız, bu numaraları gönderim listenizden ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz, bu sayede daha verimli çalışmanızı sağlarız.

2FA

Mesajınızı binlerce kişiye kolay ve hızlı ulaştırırız.

Listeler arasında kaybolmadan, aradığınız kişiyi bulmak, en son ne zaman iletişime geçtiğinizi takip etmek iyice zorlaştı mı, işleri kolaylaştırmak için yanınızdayız, toplu SMS gönderim panelimiz, anlık raporlama ve tek bir rehber üzerinden bildirimlerinizi yönetin ulaşmadığınız kimse kalmasın.

Yazılımlarınıza kolayca entegre oluruz

Hazır entegrasyonlarımız ile yazılımlarınıza hızla SMS gönderim özelliğini entegre edebilirsiniz. Operasyonlarınız kesintisiz olarak devam ederken, hazır entegrasyonlarımızdan size uygun olanı kurun, ayarlarını yapın ve hemen kullanmaya başlayın.

Entegrasyonları Keşfet >_

Hazır entegrasyonlarla, operasyonlarınıza güç katın

Woocommerce
Prestashop
Opencart
Magento
WHMCS
Wordpress
entegrasyonlar

Destek

Ne zaman ihtiyacınız olursa yanınızdayız. Sizin için en uygun çözümleri oluşturmak ve iş akışlarınızın doğal bir parçası olmak için kendi ekibiniz gibi çalışan kadromuzla, sizlere değer katmak için yanınızdayız.

7/24 Destek Icon 7/24 Destek

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Tecrübeli Kadro Icon Tecrübeli Kadro

10 yıldan fazla sektör tecrübemiz, güncel teknolojileri takip eden kadromuz ile kullanıcılarımızla bağ kuran çözümler üretiyoruz.

Kaliteli Hizmet Icon Kaliteli Hizmet

Kullanıcılarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle, problemlerinizi titiz ve özenle çözüyoruz. Kullanıcılarımız arasında ayrım yapmadan her kullanıcımıza aynı kalitede destek oluruz.

Çözüm Odaklı Icon Çözüm Odaklı

Kullanıcılarımızın kafa karışıklığı yaşadığı noktalarda, en verimli çözümleri bulmaları için, başka bakış açıları düşünürüz, araştırırız, öneririz. İşinizi işimiz gibi sahiplenip geliştirmenize yardımcı oluruz.

Büyümesine katkı sağladığımız kullanıcılarımızın deneyimlerinden ilham alın. 1500’den fazla yorum ile bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Blog
Öne çıkan içerikler

İletişim sektöründeki son dönem gelişmelerini, başarının arkasındaki sırları barındıran hikayeleri, en yenilikçi pazarlama stratejilerini yakından inceleyin. Ürünlerimizin iş süreçlerinize, verimliliğinize ve başarınıza nasıl olağanüstü katkılar sağlayacağını detaylarıyla keşfedin.

İYS Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır

İYS Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

Ticari amaçlarla SMS gönderen tüm kullanıcılarımızın, İYS’ye kayıt olmaları gerekmektedir. Yönetmelik gereğince İYS üzerinde onayı bulunmayan alıcılara ticari içerikli SMS gönderilmeyecektir. İletiMerkezi hesabınız ile İYS hesabınız arasındaki entegrasyonu tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.Devamını okuarrow-right

SMS’i Kullanabileceğiniz 6 Önemli Alan

Pazarlama

SMS’i Kullanabileceğiniz 6 Önemli Alan

Gönderilen SMSlerin %90’ı gönderildikleri andan itibaren 3 dakika içerisinde görüntülenir.Devamını okuarrow-right

PHP - SMS Onay Sistemi

Geliştiriciler

PHP - SMS Onay Sistemi

Kullanıcılarınızın internet sitenize, giriş işlemlerinde onay sistemini kullanarak, hesap şifresini kötü niyetli birinin eline geçse bile, telefon numaralarına gelen şifreyi sorarak giriş yapmasını sağlayarak, sisteminizin güvenliğini arttırmış olursunuz.Devamını okuarrow-right

E-posta mesajlarınızı
SMS'e çevirin

Emaillerinizi anında SMS mesajlarına dönüştürün ve iletişiminizi hızlandırın!
Bu güçlü ve esnek çözüm sayesinde iş süreçlerinizi kolaylaştırın, verimliliğinizi artırın.

Ücretsiz Dene