Toplu SMS

Toplu SMS Hizmetinin Sağlık Sektöründeki Avantajları

toplu-sms-hizmetinin-saglik-sektorundeki-avantajlari

Toplu SMS Hizmetinin Sağlık Sektöründeki Avantajları

İletişim ve reklamın en etkili yollarından biri olan toplu SMS hizmeti, sağladığı avantajlar sayesinde sağlık sektöründe de birçok firma tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Toplu SMS hastanelerin binlerce hastasına bir çok konuda hızlı bir şekilde bilgilendirme yapılabilmesini ve hastanedeki yenilikleri aktarabilme imkanı sunmaktadır.

Sağlık sektöründeki hastaneler, laboratuvarlar, klinikler ve poliklinikler aşağıda sıralanan birçok avantajı nedeniyle toplu SMS hizmetini tercih etmektedirler:

 • Hastalara almış oldukları randevu gün ve saatlerini hatırlatabilirsiniz.
 • Kontrol ve muayene tarih / saatlerini de hatırlatabilirsiniz.
 • Laboratuvar sonuçlarını toplu SMS hizmeti ile hızlı ve ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.
 • Hastalarınıza geçmiş olsun dileklerinizi ileterek, verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.
 • Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde, hastalara toplu SMS göndererek kutlayabilirsiniz.
 • Promosyon duyurularını hastalarınıza toplu bir şekilde iletebilirsiniz.
 •  İnteraktif uygulamalar ile randevu saati ayarlama, değiştirme ve iptal etme gibi işlemleri yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda muayene ücretleri gibi bilgileri toplu SMS hizmeti kullanarak hastalarınıza gönderebilirsiniz.
 • Müşterilerinizi sağlık kontrolü için hastaneye davet edebilirsiniz.
 • Hastanede yeni başlayan doktorun ve bölüm ile ilgili mesaj göndererek, tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Toplu SMS hizmeti sayesinde hastalarınıza, baskı, kargo, dağıtım gibi maliyetler oluşmadan bilgilendirme mesajları gönderebilir, uygulamaya soktuğunuz yeni tedavinin bilgilendirme mesajını gönderebilirsiniz. Bu sayede iletişim giderlerinde büyük oranda tasarruf yaparak, kar edebilirsiniz.
 • En küçük değişiklik ve duyuruları tüm hastalarınıza SMS ile gönderebilir ve bunu minimum maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda planlı gönderim yapabileceğiniz için iletişim işlerinizi süratli bir şekilde halledebilirsiniz.

Sağlık Sektöründeki Firmalar SMS Sistemini Nasıl Kullanabilir?

Hastane, klinik, laboratuvar ya da poliklinikler öncelikle sisteme kayıtlarını yaptırmaları ve üye olmaları gerekmektedir. Üyeliğini ve kullanacağı kredilerin yüklemesini tamamlayan hastaneler, hastalarına mesaj gönderimi gerçekleştirebileceklerdir.

Toplu SMS hizmetini kullanarak mesaj göndermek için Web, Excel ya da özel hazırlanan uygularımızdan birini tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan direkt sistemimize bağlanarak toplu mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Dilerseniz de hastalarınızın listesini tutabileceğiniz ve üstünde gerekli güncellemeleri de yapabileceğini Excel tablomuzu kullanarak gönderim yapabilirsiniz.

Mobil olarak tablet ve akıllı telefonlarda çalışan Android ve iOS uygularımızdan birini indirerek tek tuşla toplu SMS hizmetinden yararlanabilir ve hastalarınıza gerekli mesajları gönderebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde telefon listenizdeki kişileri kolayca gönderim listesine ekleyebilir ve gönderim raporlarınızın detaylarını inceleyebilirsiniz. Türkçe ve diğer tüm dünya dillerinin karakterlerine uyumlu olarak çalışan toplu SMS hizmeti ile Çinçe, İspanyolca, Almanca, Rusça, Arapça, Azerice ve Fransızca gibi farklı dillerde de gönderim yapabilir ve yabancı hastalarınız içinde toplu SMS hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hastalarınızın bilgilerini ajans gibi başka kurumlarla paylaşmadan reklamınızı yapabilir, gerekli tüm bilgileri iletebilir ve bu sayede de hastaların gizliliğini koruyabilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesajın raporunu daha sonra inceleyebilir; gerekli çalışmalarınızı bu raporlara göre tekrar düzenleyebilirsiniz. Gönderilen mesajların alındığından ve okunduğundan emin olarak topu SMS hizmetini rahatça kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iletilen ve iletilmeyen mesajlara göre kendi istatiksel raporlamanızı tutabilirsiniz. Ayrıca iletilmeyen ve başarısız olan hiçbir mesaj için kredi kullanılmadığı için sistemi gönül rahatlığı ve güvenle kullanabilirsiniz.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2016'nın Pazarlama Trendleri

Tahminlerimize göre 2016 senesinde oluşacak pazarlama eğilimlerine uygun bir liste oluşturduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

Muhasebeciler İçin Toplu SMS

Toplu SMS birçok iş kolu için büyük kolaylıklar sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde günlük işleriniz daha kolay bir hale gelirken...

10bin smste kampanya

İleti Merkezi Artık Cebinizde

iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


Turkcell Vodafone Türk Telekom
×

E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.