Toplu SMS

Sayın Veli, Önemli Mesajlarınız Var

sayin-veli-onemli-mesajlariniz-var

Sayın Veli, Önemli Mesajlarınız Var

 • Sayın Veli, … tarihlerinde ve … saatinde, öğrenciniz … tam gün devamsızlık yapmıştır.
 • Sayın Veli, … tarihlerinde ve … saatinde, okulumuzda düzenleyeceğimiz … seminerine/eğitimine/ etkinliğine/veli toplantısına davetlisiniz. Katılımınızı rica ederiz.

Hepimiz bu mesajları almak istiyoruz. Çocuklarımızdan eğitim durumlarından haberdar olmak istiyoruz. Değişen teknoloji, ekonomik zorunluluklar, daha iyisini hedeflemek gibi pek çok sebepten ötürü artık anneler ve babalar; yoğun çalışma tempolarının içinde bile çocuklarının eğitim, devamsızlık, okul toplantı ve etkinlik durumundan okullar için Toplu SMS kullanımı ile haberdar olmak istiyor. Üstelik yeni aplikasyonlar, entegre sistemler, bulut tabanlı iletişim platformları ile üye olup anlaştığınız firmanın sayfasında kişiye özel kullanımda rehberinize öğrenci numarasını kaydedip, yoklama fişlerindeki öğrenci numarası ile cep telefonuna gerek kalmadan gönderim yapabiliyor.

Yeni Nesil Yeni İletişim Yeni Yaklaşım!

Sokaklarda oynayan çocuklarımızı komşuların eşin dostun takip ettiği, çocuklarımızın beştaş oynayıp gazoz kapaklarını ezerek jeton yaptığı bir nesilden bugünlere evrildik. Sabahtan akşama kadar sokakta oynayan bir nesil vardı.

Şimdi çocuklarımız, whatsapp, snapchat, foursquare vs benzeri daha nice uygulamaları kendi aralarında kullanıyorlar. Birbirlerinin her dakika her hareketinden haberdar oluyorlar.

 • Hal böyle olunca biz veliler nasıl onlardan haberdar olacağız? Biz de onlara benzeyeceğiz. Sorunun cevabı bu kadar basittir aslında.

Bu bir yeni nesile güven sorunu olarak algılanmamalı, öğrencilere de böyle hissettirilmemelidir. Bu bir “benim için önemlisin, seninle ilgileniyorum, durum değişikliğin benim için önemli” yaklaşımıdır aslında. İşte bu noktada okullar ve veliler iletişimin bu kanadında beraber seyahat ediyor. Etkin bir şekilde haberleşiyor.

Okullar Toplu SMS Kullanıyor, Veliler Güven Duyuyor!

Her geçen gün giderek daha da hızlı akan hayatlarımızda; çocuklarımızın eğitim, devamsızlık, başarı durumları, okullarının etkinlik, toplantı durumları ve duyuruları günlük raporlama veya taleplerimize yaklaşık 3 sn. ile 5 sn. arasında cevap verecek şekilde ayarlanmış uygulamalar var. Yeni nesiller velileriyle beraber teknolojiyi takip ediyor ve toplu sms satımı yapan firmaları aratırken mutlaka kişiye göre özelleştirme yapıp yapmadığına dikkat ediyor. Okullar toplu SMS satımı yapan firmalarla anlaşıyor ve firmalar da velilerin duyarlılıklarını ve öğrencilerin eğitim hayatlarındaki köşe taşlarını da dikkate alarak okulların programlarına entegre aplikasyonlar geliştiriyor. Kullanıcı dostu, etkin kullanım, hızlı yanıt, faydalı bilgilendirme sistemleri ile öğrenci durumu, veli farkındalığı, okulun aracılığı ile anlamlı bir güven inşa ediliyor.  

Sayın Veli, öğrencinizin devam durumunu, veli toplantınızı, sizleri de kapsayan eğitim seminer ve etkinlikleri artık tam zamanında öğreneceksiniz. Seçtiğiniz okulların çalıştığı toplu SMS firmalarını web sayfalarından takip etmek hayatınızı kolaylaştırarak öğrencinizin pek çok durumundan haberdar olmanızı sağlayacak.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2016'nın Pazarlama Trendleri

Tahminlerimize göre 2016 senesinde oluşacak pazarlama eğilimlerine uygun bir liste oluşturduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

Muhasebeciler İçin Toplu SMS

Toplu SMS birçok iş kolu için büyük kolaylıklar sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde günlük işleriniz daha kolay bir hale gelirken...


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.