Toplu SMS

Perakende Sektöründe Toplu SMS Hizmetinin Sağladığı Faydalar

perakende-sektorunde-toplu-sms-hizmetinin-sagladigi-faydalar

Perakende Sektöründe Toplu SMS Hizmetinin Sağladığı Faydalar

Gelişen ve değişen dünyada her geçen gün rekabet daha da artmakta ve firmaların ayakta kalmaları zorlaşmaktadır. Rekabete ve değişime uyum sağlamak için ise firmaların müşterilerine daha fazla önem vermeleri ve müşteri sadakatini kazanmaları gerekmektedir.

Müşteri sadakatini kazanmanın en iyi yolu, müşteriye satış sonrasında da verdiğin değeri göstermektir. Müşterilere güncel kampanya ve fırsatları aktarmak, özel günlerinde onları hatırlamak, indirimlerden faydalanmasını sağlamak hem müşteri sadakatini kazanmanızı hem de potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Binlerce müşteriye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için ise toplu SMS hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hem güncel müşterilerinize hem de potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yollarından biri olan toplu SMS hizmetinin aşağıda belirtilen birçok faydasından yararlanabilirsiniz:

  • Müşterilerinize yeni gelen ürünleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz.
  • Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinde müşterilerinize mesaj gönderebilir; verdiğiniz önem ve değeri gösterebilirsiniz.
  • Üye mağazaların ya da alışveriş merkezlerinin kampanya dönemlerini bildirebilirsiniz. Aynı zamanda indirimlerinizi aktararak potansiyel müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • İnteraktif uygulamalar düzenleyebilir ve bu şekilde oluşturabileceğiniz kampanyalar sayesinde firmanızın reklamını yapabilirsiniz.
  • İleride belirleyeceğiniz tarih ve saate gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede organize ve planlı bir şekilde işlerinizi yürütebilirsiniz.
  • Taksitli ya da vadeli olarak satışını gerçekleştirdiğiniz müşterilerinize yaklaşan taksiti hatırlatabilir; kalan toplam borç tutarını bildirebilirsiniz.
  • Yeni açılışlarda, düzenlenecek etkinleri haber verebilir, müşterilerinizi davet edebilirsiniz.

Toplu SMS hizmeti ile hem müşteri sadakatini oluşturmanıza imkan verir, hem de firmanızın reklamını minimum maliyet ile yapabilmenizi sağlar. Baskı ve tasarım gibi giderler olmadan reklamınızı yapabilir ve bu sayede iletişim ve reklam giderlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

Müşteri bilgilerini başka ajanslara paylaşmadan mesaj gönderebilmeniz fiyat ve hız açısından artı sağlamasının yanı sıra müşteri gizliliği korumanızı sağlayacak ve haksız rekabetin oluşmasını engelleyecektir.

Hızlı, ekonomik ve etkili iletişim yolu toplu SMS hizmeti ile göndereceğiniz her mesajın adresine ulaşacağına ve diğer reklamların aksine müşterinin bunu okuyacağını bilerek aktif kampanyalar başlatabilirsiniz. İndirim, yeni gelen ürün bilgisi, son kampanyalar ve benzeri gibi her türlü bilgiyi güvenle müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Türkçe’nin yanı sıra Çinçe, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça ve Azerice dahil tüm dillerde SMS gönderimi yapabilirsiniz. Globalleşen dünyada pazarınızı genişletebilir, farklı kültürlere ait potansiyel müşterilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS Hizmetini Nasıl Kullanabilirim?

Sistemi kullanmak için öncelikle üye olmanız ve kontör yüklemeniz gerekmektedir. Üyeliği tamamladıktan sonra Türkiye’de bulunan tüm operatörlere mesaj gönderimi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.  Müşterilerinize SMS göndermek için bilgisayar, tablet ya da telefonunuzu tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından sistemden yararlanabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayardan gönderim yapmak için sağladığımız sistemi kullanabilir ya da verdiğimiz Excel dosyası ile hem müşteri listenizi güncel tutarak yönetebilir hem de müşterilerinize mesaj gönderebilirsiniz. Dilerseniz de hem tablet hem de telefonlarınız için tasarlanmış olan iOS ve Android uygulamalarımızı kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar ile tek tıkla kampanyalarınızı müşterilerinize iletebilir, telefon rehberindeki kişileri listenize aktarabilir ve aynı zamanda iletim raporlarını inceleyebilirsiniz.

Toplu SMS hizmeti ile gönderilerinizin raporunu tutabilir, kimlere iletilip kimlere iletilmediğini görebilirsiniz. Yerine ulaşmayan ya da başarısız olan gönderileriniz için ücret talep edilmediği için sistemi güvenle kullanabilirsiniz.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2016'nın Pazarlama Trendleri

Tahminlerimize göre 2016 senesinde oluşacak pazarlama eğilimlerine uygun bir liste oluşturduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

Muhasebeciler İçin Toplu SMS

Toplu SMS birçok iş kolu için büyük kolaylıklar sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde günlük işleriniz daha kolay bir hale gelirken...

10bin smste kampanya

İleti Merkezi Artık Cebinizde

iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


Turkcell Vodafone Türk Telekom
×

E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.