Toplu SMS

Web Panel ile Kurumsal SMS Gönderimi

web-panel-ile-kurumsal-sms-gonderimi

İLETİMERKEZİ GİRİŞ

İleti Merkezi'ne ilk girişinizde SMS Gönder sayfasını görürsünüz.

Toplu SMS gönderme ekranı

Bu ekranda üst kısımda bakiyenizi görebilir ve kredi kartı ile SMS satın alabilirsiniz. Sol tarafta bulunan Rehber butonu ile rehber ekleyebilir ya da mevcut rehberlerinizi yönetebilir, Raporlar kısmı ile gönderdiğiniz SMS'lerin durumunu kontrol edebilir, Ödeme İşlemleri ile toplu SMS Paketi alabilir, kampanyaları inceleyebilir ya da daha önce yaptığınız ödemeleri görebilirsiniz.

SMS GÖNDERME

Başlık Oluştur

Bu bölüm SMS göndereceğiniz bölümdür. SMS yazabilmek için öncelikle Başlık belirlemeniz gerekmektedir. Bu işlemi Başlık menüsüne tıklayarak Yeni Başlık Oluştur sekmesinden yapabilirsiniz. Dilerseniz deneme SMS'ini alıcı kutusuna numara yazarak deneyebilirsiniz.

Toplu SMS gönderme ekranı başlık seçimi

Başlık İşlemleri

Yeni başlık oluşturma sayfasında Yeni Başlık (Originator) kısmına, mesajınızın karşı tarafa hangi isimle çıkmasını istediğinizi yazmanız gerekmektedir. Belgelendirebildiğiniz takdirde dilediğiniz kadar başlığı ücretsiz olarak alabilirsiniz. İstenen evrakları başlık türünüze göre, yine bu sayfada görebilirsiniz.

Yeni başlık oluşturma ekranı

Onaylanan başlıklarınız Başlık İşlemleri sayfasında sağ sütunda görülebilecektir. Ayrıca başlığınız onaylandığına dair size bilgi SMS'i otomatik olarak gönderilecektir.

Onaylanmış başlık listesi

Başlık onaylandıktan sonra SMS göndermek

Eğer başlığınız onaylanmışsa SMS Gönder sayfanızda Mesaj kısmı kullanımınıza açılacaktır. Burada Mesaj kısmına göndermek istediğiniz metni yazabilirsiniz.

iletimerkezi web paneli sms mesaji yazma ekrani

Şablon Seçerek Mesaj Göndermek

Mesaj kısmının hemen altında bulunan Şablon Seç'e tıklayarak daha önce hazırlamış olduğunuz şablonları hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

iletimerkezi web ekrani sablondan mesaj secme

Kullanmak istediğiniz şablonun önünde bulunan Ekle butonuna basmanız yeterli olacaktır. Şablon eklendiğinde Mesaj alanına daha önce yazdığınız metin silinecektir. Ekleme yapmak için önce şablon eklemeniz gerekmektedir.

iletimerkezi web paneli sablon secme acilan ekran

Toplu SMS Gönderme

Alıcılar kısmında daha önce sistemimize yüklediğiniz rehberlerinizi seçebilir, elle numara yazabilir ya da elinizdeki mevcut Excel dosyasından telefon numaralarını topluca kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

iletimerkezi web paneli alicilar kutusu

Dilerseniz Rehberden Seç butonuna basarak rehberlerinizi görebilir, bu mesajın gitmesini istediğiniz rehberleri seçebilirsiniz.

iletimerkezi web ekrani rehberden sms gonderme iletimerkezi web ekrani gruplara sms gonderme ekrani

Mesajınızı yazıp, Alıcıları seçtikten sonra Gönder butonuna basarak mesajı gönderebilirsiniz. Burada çıkan uyarı penceresinde Başlık, Mesaj ve ücret bilgilerini görebilirsiniz. Mesaj ücreti, mesajınızın iletildiği her bir kişi için bakiyenizden düşülecektir.

iletimerkezi web paneli mesaj onay adimlari

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

İYS Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

İletiMerkezi hesabınız ile İYS hesabınız arasındaki entegrasyonu tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Excelden Toplu SMS Gönderimi

Excel programında oluşturduğunuz verilere iletimerkezi.com saysinde sms gönderimini sağlıyabilirsiniz, excel dosyalarınıza toplu sms gönderebilirsiniz


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.