Toplu SMS

Rehber Özellikleri – 3

rehber-ozellikleri-3

Özel alanlar
Rehberinizi kendi işinize göre özelleştirebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza göre yeni alanlar ekleyebilirsiniz, rehberde standart olarak gelen dört alan vardır, bunlar, ad, soyad, email ve gsm numarası alanlarıdır, siz kendi işinize göre buralara yeni alanlar oluşturabilir ve kullanıcılarınızın datalarının sağlıklı bir şekilde saklanmasini sağlayabilirsiniz.

Rehberinizi nasil özelleştirebilirsiniz, sol menuden ayarlara girdiğinizde sağ üstteki yönlendirmeden, Rehber ayarlari bölümüne tıklayarak, yeni alanlar oluşturabileceğiniz ekran açılır, ekranın sol tarafında yeni alanlar oluşturabildiğiniz bir form vardir, sağ tarafta ise daha önce tanımlanan alanları görebilirsiniz, bu alanlardan istediklerinizi kaldırabilirsiniz, soldaki formdan, rehberinize eklemek istediğiniz alanın adıni ve türünü seçerek, rehberinize alan ekleyebilirsiniz. Özel alanlarda mevcut olan türler, yazı alanı, uzun yazı alanı ve tarih alanı seçebilirsiniz, yazı alanı, tek satırlık yazı yazabileceğiniz alan oluşturmanıza sağlar, uzun yazı alanı, birden fazla satırdan oluşan bir yazı yazacaksanız bu bölümü kullanabilirsiniz, tarih alanı, tarih seçebileceğiniz bir alan oluşturur.

 

Bu alana eklediğiniz özelleştirilebilir alanları daha sonra rehbere kişi ekle veya kişi düzenle ekranlarında “Detayları göstere” tıkladığınız zaman karşınıza gelecektir.

Özelleştirilebilir alanları nasıl kullanabilirsiniz,
Örneğin, ilk satin alım tarihi gibi bir alan ekleyerek müşterinizin sizden ilk satın alım yaptığı tarihi girerek her yıl o tarihte müşterinize sms gitmesini sağlayabilirsiniz, bu şekilde ilk müşteri olma zamanlarını tutarak müşterilerinize bu günün yıl dönümünde belli indirimler, kampanyalar düzenleyebilirsiniz, bu hem müşterinizin sizden tekrar alişveriş yapmasını arttıracak, hemde müşterilerinizi unutmadiğınızı onlarla ilgilendiginizi gösterecektir.

Özel gün mesajları, 
Sol tarafta ayarlar kısmına girdiğinizde sağ üst tarafta özel günler menüsünü tıkladığınızda, ayarladığınız bazi özel günlerde rehberinizdeki kişilere otomatik olarak sms gitmesini sağlayabilirsiniz, Bu alanda otomatik olarak gönderilecek mesajların başlıklarını, mesaj metnini ve o gün içinde gönderilecek saatleri ayarlayabilirsiniz.

Rehberinizde yaşadığımız güne kayıtlı olan bir kayıt varsa bu alandan ayarladığınız mesajlar rehberinizdeki belirli kişilere sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Özel alan değişkenleri
Rehberinizdeki her alanı, gönderdiğiniz sms metni içerisinde kullanabilirsiniz, isterseniz, ad, soyad gibi alanlar olsun, isterseniz sizin kendi oluşturduğunuz alanlar olsun, hepsini mesaj metniniz içerisinde kullanabilirsiniz, Kullanabileceginiz mesaj değişkenlerini, ayarlar menüsü altındaki rehber ayarları sekmesinde görebilirsiniz, {{ozellestirilebilir alan}} şeklinde mesaj metninizde bu alanları kullanabilirsiniz.

Örnek Kullanım:
Sayin {{AD}} {{SOYAD}}, {{MUSTERITARIH}} tarihinde ilk defa bizden alisveris, yapmissiniz, bizim icin ozel olan bu gununuzde, magazamizdan yapacaginiz 100TL lik alisveriste 30 TL lik indirim hediye ceki verilecektir.
İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

iPhone Telefonlarda Rehber Aktarma Yöntemleri

iPhone telefonlarda rehber aktarımı için üç yöntem kullanabilirsiniz; Google sync, iCloud ya da İleti Merkezi uygulaması ile aktarabilirsiniz.

iPhone Rehberin Google Sync ile Aktarımı

Telefonunuzda google sync ile hem iPhone hem de Android telefonlarda aktarım yapabilirsiniz.


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.