Toplu SMS

Rehber Özellikleri – 1

rehber-ozellikleri-1

Rehber servisi
Rehber servisi sayesinde tüm iletişime geçiceğiniz müşterilerinizin, öğrencilerinizin, çalışanlarınızın iletişim bilgilerini tek bir merkezde toplarsınız, bu sayede istediğiniz kişiye hızlıca ulaşmayı sağlar, verilerinizin güvenliğini ve kaybolma riskini ortadan kaldırırsınız. Bu bölümde iletimerkezi rehber servisi ile yapabileceğiniz tüm işlemler adım adım anlatılacaktır.

Grup oluşturma
Rehberinize ekleyeceğiniz kişileri belli gruplara ayırarak sisteme aktarabilirsiniz, daha sonra iletişime geçeceğiniz kişilere ulaşmakta sizi hızlandıracaktır. Oluşturduğunuz grupların içine, alt gruplarda oluşturarak daha detaylı bir şekilde rehberinizdeki kişileri yönetebilirsiniz.

Örneğin sınıflar şeklinde bir grup açarak, altına 1A, 2A şeklinde alt gruplar oluşturabilirsiniz, aynı zamanda rehberinize eklediğiniz kişileri birden fazla grup içinede kayıt edebilirsiniz rehberinizdeki bir öğretmen aynı zamanda müdür yardımcıları grubunada kayıtlı olabilir.

 

Rehbere kişi ekle
Rehber servisini açtığınızda sağ üst taraftaki kişi ekle butonuna tıklayarak kişi ekle bölümüne ulaşabilirsiniz bu bölümde rehberinize tek tek kişi eklerken kullanabilirsiniz, ilk kişiyi oluştururken, Ad – Soyad – GSM ve Email alanlarından oluşan formu doldurarak ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz, isterseniz bu alanları isteğinize göre arttırabilirsiniz.

Ekleyeceğiniz kişiyi hangi gruplara eklemek istediğinizi sağ taraftan seçebilirsiniz, Eklediğiniz kişiyi istediğiniz kadar gruba ekleyebilirsiniz, bu şekilde birden fazla gruba eklediğiniz kişileri tek bir merkezden bütün gruplardaki datalarını değiştirip, düzenleyebilirsiniz. Sms gönderirken bu kişinin aktarıldığı iki veya üç grubu seçsenizde sms bu kişiye bir defa ulaşır, tekrar tekrar gönderilmez.

Aynı zamanda kişi eklerken sayfadan çıkmadan, yani yazdığınız dataları kaybetmeden ekranın sağ tarafındaki grup oluştur linkine tıklayarak, yeni bir grup oluşturabilirsiniz.

Rehber kisi duzenle
Sol taraftaki rehber menusune tıkladığınızda önünüze rehberinizin anasayfası gelir, burada oluşturduğunuz gruplar gözükür, düzenlemek istediğiniz kişi hangi grupta ise o gruba tıklayıp, düzenlemek istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz, verilerini düzenlemek istediginiz kişiyi bulduğunuzda sağ tarafındaki düzenle linkine basarak düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz, Önünüze kişi ekledeki ekrana benzer bir ekran gelir buradaki fark, gelen alanlarin içi düzenlemek istediğiniz kişinin dataları ile gelir önünüze, kişinin adı, soyadı, email, gsm numarası eğer özelleştirilmiş alanlarınız varsa bunlarıda değiştirebilirsiniz, kişiyi eklediğiniz gruplardan çıkarıp yeni grup ve alt gruplara ekleyebilirsiniz.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

iPhone Telefonlarda Rehber Aktarma Yöntemleri

iPhone telefonlarda rehber aktarımı için üç yöntem kullanabilirsiniz; Google sync, iCloud ya da İleti Merkezi uygulaması ile aktarabilirsiniz.

iPhone Rehberin Google Sync ile Aktarımı

Telefonunuzda google sync ile hem iPhone hem de Android telefonlarda aktarım yapabilirsiniz.


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.