Toplu SMS

Otomatik Mesaj Gönderme

otomatik-mesaj-gonderme

Otomatik Mesaj Gönderme

İletimerkezi rehberinizde ayarladığınız tarihlere göre otomatik olarak sizin belirlediğiniz mesajları kullanıcılarınıza iletir. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, kullanıcınızın sizden ilk satın alım tarihi gibi sizin ve kullanıcılarınızın özel günlerinde kendinizi hatırlatmanızı, indirimler sunmanızı sağlar böylelikle hem kullanıcılarınızın memnuniyetini hemde şirketinize katma değer sağlayabilirsiniz.

Rehber Alanı Oluştur

Rehber alanı oluşturma ekranı

 

İletimerkezi size sağladığı rehber bölümünü en etkili şekilde kullanabilmeniz için, rehber bölümünü firmanızın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilmenizi sağlar, kişiselleştirmedeki en önemli etken, kişi eklerken firmanız için önemli olan rehber alanları açabilmenizdir.
Yeni rehber alanlarını Ayarlar menüsü altında Rehber kısmından yapabilirsiniz. Bu bölümde Yeni Alan Oluştur kısmında oluşturmak istediğiniz alanın ismini ve tipini seçerek ekleme işlemini yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni alan rehberinize kişi eklerken veya var olan kişileri düzenlerken karşınıza bu isimle çıkar, rehber alanı tipi ise üç adettir, yazı alanı, uzun yazı alanı ve tarih şeklindedir. Yazı alanı tipi, sizden tek satırlık bir veri girmenizi bekler. Uzun yazı alanı, bir kaç satırdan oluşan verilerinizi girmeniz içindir. Tarih alanı ise sizden bir tarih girmenizi bekler. Bu girdiğiniz tarihlerle daha sonra müşterinize otomatik sms göndermenizi sağlar.

 

 

Özel gün mesajı ayarlama ekranı

 

 

Otomatik SMS Gönderme

 

İhtiyacınız olan rehber alanlarını oluşturduktan sonraki adım ise bu alanlara göre gidecek olan mesaj metinlerini ayarlamaktır. Mesaj metinlerini ayarlamak için Ayarlar menüsünden Özel Günler kısmını seçtiğinizde karşınıza gelen sayfadan yapabilirsiniz. Bu sayfada karşınıza oluşturduğunuz rehber alanları ve bu rehber alanları altında mesaj başlığı seçebileceğiniz bölüm, mesaj metninizi yazabileceğiniz ve tarih geldiği zaman hangi saatte mesajınızın gönderileceğini seçebileceğiniz alanlar bulunur. Burada istediğiniz alana istediğiniz mesaj metnini, başlığını ve mesajın iletileceği saati seçip kaydettiğinizde sistem ayarlarınızı aldılar ve otomatik olarak günü ve saati geldiğinde mesajlarını iletmek için hazırlanır. Eğer mesaj metni kısmını boş bırakırsanız mesajlarınız iletilmez.

Kişiselleştirilmiş rehber alanları ile kullanıcılarınızı sisteminize geri dönüşünü aktifleştirmek, satışlarınızı arttırmak için çeşitli kurgular yaparak, bu bölümü aktif olarak kullanabilirsiniz.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Özel Günler

Ayarlar menüsünün altından bu bölüme erişebilirsiniz, rehberinizde ayarladığınız tarih alanlarına göre rehberinizdeki kişilere sistemin otomatik


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.