Toplu SMS

IOS Uygulamamıza Puan verdiniz mi?

ios-uygulamamiza-puan-verdiniz-mi

İletimerkezi IOS Uygulaması

IOS uygulamamız yayına gireli iki ay oluyor, uygulamamızı daha indirmediniz mi? Teknolojinin geliştiği artık insanların bilgisayarlarının başında durmadan, istediği her yerden kullandıkları yazılımlara erişim sağladığı bir dünyadayız. Akıllı telefonlar artık herkes tarafından kullanılmaya başlandı, iletimerkezi olarak bizde kullanıcılarımızın yoğun talepleri üzerine mobil uygulamalarımızı yayınladık.

Uygulamamızı henüz indirmediyseniz iletimerkeziSMS uygulamamızı hemen indirin, web panelinizdeki rehberinize akıllı telefonunuz üzerindende erişin, kurumsal sms ihtiyaçlarınızı, bilgisayara gerek kalmadan, akıllı telefonunuz ile çözün.

iletimerkeziSMS uygulamamıza puan verdiniz mi?

Eğer uygulamayı indirdiniz ve memnunsanız sizin gibi daha çok kişiye ulaşabilmemiz için Appstore'da bize puan verin, yorum yapın.

Puan vermek için iletimerkeziSMS uygulaması'nı Appstore ile açın, açtığınız zaman uygulamanın aşağıdaki gibi bir ekran gelicektir önünüze.

Appstore'da iletimerkeziSMS uygulamasının ekran görüntüsü

Yukarıdaki resimdede gördüğünüz gibi kırmızı ile çerçevelenmiş olan yerden uygulamaya puan verebilirsiniz, yine aynı sayfadan uygulamaya yorum yapabilirsiniz, istediğiniz yeni özellikleri veya gördüğünüz hataları bizimle Appstore üstündende paylaşabilirsiniz. Yeni özellikler ve hataları teknik ekibimiz inceleyip en kısa sürede problemi çözücektir.

Eğer Appstore ile uğraşmak istemiyorsanız sayfanın altında bulunan yorum bölümüne, yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

iOS Uygulaması ile SMS gönderme

İleti Merkezi iOS uygulaması ile iPhone ve iPad’lerden toplu SMS göndermek artık çok kolay. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üst köşedeki ...


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.