İleti Merkezi Şimdi Daha Mobil!

Android uygulamamızdan sonra iOS uygulamamızı da yayına aldık! iPhone ve iPad’lerinizden indirerek anında kullanıma başlayabilirsiniz.

İleti Merkezi Şimdi Daha Mobil!

Android uygulamamızdan sonra iOS uygulamamızı da yayına aldık! iPhone ve iPad’lerinizden indirerek anında kullanıma başlayabilirsiniz. SMS Gönderiminden, rapor inceleme ve rehber aktarımına kadar bir çok özelliği içinde barındırıyor. Özellikle mobil cihazlardan gönderim yapmak ve telefonlarındaki rehberlerini aktarmak isteyen kullanıcılarımız tek dokunuşla bu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.


Bunlar ilginizi çekebilir

Blog görsel 1
26 Kasım 2015

Pazarlama

Mobil Pazarlama ve Müşteri Odaklı Stratejiler Geliştirmenin Önemi

Geçtiğimiz her gün mobil dünya bir adım ileri giderek piyasayı yeni ürünlerle geliştiriyor. Her yeni çıkan ürün beraberinde getirdiği yenilikler sayesinde birçok sektörü geliştiriyor ya da yeni sektörlerin kapısını açıyor.

Devamını okuarrow-right
Blog görsel 1
30 Ocak 2016

Pazarlama

Bütünleşik Pazarlama Nedir?

Bütünleşik pazarlama, var olan her alanda müşteriye ulaşımı ve reklam kampanyalarını yönetirken markanızda var olan her pazarlama aracının bu yönde kullanılmasını öngören bir pazarlama biçimidir.

Devamını okuarrow-right
Blog görsel 1
16 Ocak 2016

Pazarlama

Mobil Stratejiler ve Mobil Planlama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mobil kullanım günümüzde birçok taşınabilir elektronik cihazla birlikte en üst seviyeye ulaşmış durumda. Gelecek 10 yıl içerisinde oldukça ilginç cihazlar göreceğimiz kesin. Daha şimdiden giyilebilir teknolojinin vardığı nokta görülebilir derecede bilimkurgu filmlerinden bize ulaşmış gibi gözüküyor.

Devamını okuarrow-right