Toplu SMS

Yazılımınızın Güvenliğini SMS ile Arttırın

yaziliminizin-guvenligini-sms-ile-arttirin

Yazılımınızın Güvenliğini SMS ile Arttırın

Günümüzde yazılımcılar güvenlik tehditlerini önlemekle çok ciddi şekilde uğraşmaktadırlar.

Kurumların web sayfalarını taklit etmek, müşteri bilgilerini ele geçirmek zararlı aktiviteler arasında en sık rastlanılan yöntem. Teknolojinin getirdiği yeni imkanlarla birlikte bu zararlı işlemler sık rastlanan haber başlıkları oluyor.

Örneğin, siyasetçilerin, oyuncu ve şarkıcıların twitter  ve icloud hesaplarının ele geçirilmesi, bu hesaplardan mesajların atılması, özel hayatla ilgili fotoğrafların dışarıya sızdırılması bu yıl meydana gelmiş sansasyonel haberlerden bazıları.

Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık çok katmanlı güvenlik hizmetleri zorunlu hale geliyor. SSL ile şifreleme, güvenlik duvarları, hesapların sürekli izlenmesi ancak bir yere kadar korunma sağlıyor. Bu güvenlik katmanına banklarında internet şubelerininde kullandığı sms entegrasyonu güvenliğinizi bir kat daha arttırmanızı sağlıyor.

SMS ile daha iyi bir güvenlik için uygulayabileceğiniz yöntemler:

Müşterilerinizi bilgilendirin

İnternet sayfaları ve uygulamalar her zaman sorun yaşama riski altındadır. Bunun olma ihtimaline karşı bir kurtarma planınızın olması akıllıcadır. Müşterilerinizin bunun farkında olmamasını ummak bir seçenek değildir.

Bunun yerine üyelerinize doğrudan SMS gönderebilirsiniz. SMS’ler genel olarak sadece saniyelerinizi alır. Böylece müşterilerinizin kendilerini koruması ve bilgilendirilmesi için mükemmel bir kanala sahip olursunuz.

İki Aşamalı Kimlik Doğrulama

Günümüzde facebook, twitter gibi sosyal medya siteleri, bankalar tek seferlik şifreler göndererek, kullanıcılarının kimliklerini doğrulamasını sağlamaktadır. Siz de sistemlerinizde, kritik gördüğünüz işlemlerde SMS ile onay alarak daha güvenli bir işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

SMS ile doğrulama, entegrasyonu kolay olan, hesapların ele geçirilmesi, finansal kayıplar gibi riskleri azaltmakta, hem siz hem müşteriniz için etkili bir güvenlik yöntemidir. Güvenlik için SMS kullanımı aynı zamanda müşterilerinizin güvenini arttırır.

Şifre üreterek güvenliğinizi daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız hemen API’mizi inceleyerek entegrasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz. www.toplusmsapi.com

 

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

PHP - SMS Onay Sistemi

PHP ile SMS Onay Sistemi Nasıl Yapılır, SMS ile kullanıcı doğrulama, SMS API

Php SMS api ile iletişim formu

Yazılımınızdan online SMS gönderin, internetten SMS gönderimi, webden SMS gönder, tekli veya toplu SMS gönderin.


Yorumlar

  10bin smste kampanya

  İleti Merkezi Artık Cebinizde

  iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

  İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

  Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

  Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


  Turkcell Vodafone Türk Telekom
  ×

  E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.