Toplu SMS

2 Adımlı Hesap Doğrulama ile Maksimum Güvenlik Sadece İletiMerkezi'nde

2-adimli-hesap-dogrulama-ile-maksimum-guvenlik

 

Hesap güvenliğinizi maksimum düzeye çıkarmak için telekomünikasyon sektöründe bir ilke daha imza atarak, marka ve kullanıcılarımızın daha güvenli olması adına 2 Adımlı Hesap Doğrulama (2FA) Sistemini yayına aldık.

2 adımlı hesap doğrulama, hesabınıza ekstra güvenlik sağlayacak yeni bir özelliktir. Hesabınızı korumak için 2 adımlı doğrulama kullanıldığınızda, kötü amaçlı biri şifrenizi ele geçirse bile hesabınıza erişmek için yine de telefonunuza gelen geçici şifreye veya güvenlik anahtarınıza ihtiyaç olacaktır. Bu özelliği devre dışı bırakmadığınız sürece kapatılması mümkün değildir.

Hesabınızın güvenliğini en üst düzeye çıkarma için SMS onay kodunu veya Google Authenticator'ı mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.

Geçici SMS onay kodu ile 2 adımlı hesap doğrulama
SMS kodu ile doğrulamayı seçtiğinizde, sisteme kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra GSM numaranıza İletiMerkezi tarafında ücretsiz olarak gönderilen geçici onay kodunu girmenizi isteyeceğiz.

Google Authenticator ile 2 adımlı hesap doğrulama
Google Authenticator ile doğrulamayı seçtiğinizde, sisteme kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Google'ın Android veya iPhone uygulamasından alacağınız geçici onay kodunu girmenizi isteyeceğiz.

İletiMerkezi'ne giriş yaptıktan sonra Ayarlar/Güvenlik sayfasından yapılabilecek olan kurulum sonrasından bu özelliğimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce incelemediyseniz sistemde bulanan güvenlik özelliklerimizi aşağıda görebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] adresime mail atmanız yeterlidir.

- Google Authenticator ile 2 adımlı hesap doğrulama
- Geçisi SMS onay kodu ile 2 adımlı hesap doğrulama
- SMS API anahtarları ile güvenli iletişim
- Sabit IP tanımlama ile erişim sınırlandırma
- 3D Secure sistemi ile güvenli ödeme
- 256-bit SSL ile %100 bilgi güvenliği

İleti Merkezi e-posta listemize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

KVKK Hakkında Bilgilendirme

İletimerkezi web sitesi (www.iletimerkezi.com), Emarka İletişim ve Bilgi Tekonolojileri A.Ş.'ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi

IndieWebCamp Istanbul 2017

Etkinliğe gelişi şu ana kadar kesinleşen konuşmacılar arasında Türkiye’deki blockchain guru’larından Cemil Öztürk, TensorFlow konusunda Ekrem Aksoy, ve Gra

%100 PARA İADE GARANTİSİ

İleti Merkezi Artık Cebinizde

iPhone veya Android cihazlarınızdaki telefon rehberini kullanarak toplu SMS göndermek için uygulamalarımızı indirin.

İleti Merkezi Android Uygulaması İleti Merkezi iPhone Uygulaması

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile 7/24 Online Ödeme Seçeneği

Ödemelerinizi günün her saatinde kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapabilir ve toplu SMS göndermeye kesintisiz devam edebilirsiniz.


Bu sayfa 256 bit SSL şifreleme ile güvence altına alınmıştır.
Turkcell Vodafone Türk Telekom
×

E-posta listemize üye olun %10 indirim kuponu kazanın.