Toplu SMS

Toplu SMS Sistemi Nasıl Çalışıyor

toplu-sms-sistemi-nasil-calisiyor

İleti Merkezi

İleti Merkezi, kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. 

Nasıl Çalışır?

Üye Ol

Üye olma ekranı arrows Sizi tanıyabilmemiz için adınızı ve soyadınızı girin. arrows Sana ulaşabilmemiz için cep telefonunu gir herhangi bir ücret yansımayacaktır faturanıza sadece paneline girebilmek için kullanıcaksın. arrows Üyelik panelinize giriş yapmak için tıklayın. arrows İstersen sosyal medya hesaplarınlada giriş yapabilirsin.


 

Deneme mesajını gönder

Toplu SMS gönderme ekranı arrows Ücretsiz deneme kredilerin arrows Deneme mesajını göndermek istediğin kişilerin numarlarını yaz. arrows Deneme mesajını gönder.

Kendi başlığını oluştur

Başlık işlemleri Originator İşlemleri ekranı arrows Oluşturduğunuz başlık 11 karakterden oluşur, firma adını, kendi adını veya internet sitenin adını veya kısaltmasını kullanabilirsin. arrows Başlık taleplerin, 7/24 değerlendirilip, onaylanır.

Sana uygun olan SMS paketini seç

Ödeme işlemleri ekranı arrows İhtiyacına uygun bir paket seçebilirsin, her paketimizde sana hediye krediler veriyoruz. arrows Aldığın paket ne kadar büyükse, 1 sms'e o kadar az ödemiş olursun.

Havale, eft veya Kredi kartınla ödeme yapabilirsin.

Kredi kartı bilgileri ekranı arrows Kredi kartı bilgilerini buraya girmelisin. arrows Alacağın paketi ve fiyatını buradan görebilirsin.

Ödeme işlemlerin bitti, kullanıcılarına sms gönderebilirsin artık

Ödeme bildirimi başarılı ekranı arrows Fatura bilgilerini girmeyi unutma. arrows SMS gönderme ekranına gelerek kullanıcılarına toplu SMS göndermeye hemen başla.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Adımlı Hesap Doğrulama ile Maksimum Güvenlik Sadece İletiMerkezi'nde

Hesap güvenliğinizi maksimum düzeye çıkarmak için telekomünikasyon sektöründe bir ilke daha imza atarak, marka ve kullanıcılarımızın daha güvenli olması ad

IndieWebCamp Istanbul 2017

Etkinliğe gelişi şu ana kadar kesinleşen konuşmacılar arasında Türkiye’deki blockchain guru’larından Cemil Öztürk, TensorFlow konusunda Ekrem Aksoy, ve Gra